Onze Gezellen Basketball is een club waar prestatie en gezelligheid samen gaan. De club bestaat al sinds 1969 en is onderdeel van de Omnivereniging Onze Gezellen Haarlem. Er spelen ongeveer 125 leden in 9 jeugdteams en 8 seniorenteams.

Scoren & Fluiten

Zaterdag 2 november

Tijd Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Tafel
13.30 U14 – 1 Alkmaar Guardians U14 1 Bram de Jong, Bo van der Meulen Huzaifa Dabbagh, Gijs Habets
13.30 U12 – 3 Windmills U12 1 Stijn Witteveen, Daan Sneekes Teije Langelaan, Vincent Smids
15.15 U22 -1  De hoppers U20 1 Amauri de Best, Sven Burger Lars leferink, Lars van der Meer
17.00 Heren 1  Racing Beverwijk 1 Bond Marianne Kuin, Nina Kools, Annemiek van Rooijen
19.00 Dames 1  U.S. dames 2 Bond Mark Asses, Bart Spek, Ruben van Scherpenberg
19.00 Dames 3 Alkmaar Guardians 1 Laurien Teunis, Marieke de Raat Djuke Vaartjes, Laura de Vries
21.00 Heren 3  Flashing Heiloo 2 Jill van Dijk, Lize Zieltjens Fien de Vries, Mette de Graaf
21.00 Dames 2 De hoppers 1 Josephine Ottolander, Simone van der Laan Lieke Schut, Rianne Koldenhof

Zaterdag 9 november

Tijd Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Tafel
12.00 U 12-1 HBC X12 1 Igor Reffeltrath, Niels Marijnen Sem Eitze, Adriaan Fornerod
12.00 U12 -1 meisjes  Break out ’88 X12 1 Boris Lourenberg Raul Eijfferts Sam Hoefsloot, Pijus Juskevicius
13.30 U 20-1  Alkmaar Guardians U22 1 Pascal Smids, Marnix Sluiters Erik veldhuis, Mark Veldhuis
13.30 U 16-1  BV Amsterdam U16 3 Koen Munk, Mats Prenen Kendrik Fiekert, Jasper Halewijn
15.15 Heren 2  The Challengers 1 Bond Klaas Bloem, Tom Vrijenhoek, Jeremy Lagerweij
15.15 U 12-2  Blue stars X12 2 Dylan Passmann, Imre van Sluis Taro Knol, Frenk Meesters
17.00 Heren 4  BV Hoofddorp 4 Ferd Stekelenburg, Mark van Deursen Jesse Aussems, Mathijs van Dusschoten
18.30 U 16-2 Derba U16 3 Roy Nijssen, Daan Mica Ouders
18.45 Heren 5  BC Apollo A’dam 6 Rob Belgers, Hans Harmsen Bardo Bakker, Erik Gart 

Zaterdag 16 november

Tijd Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Tafel
13.15 U12 – 3 BV Amsterdam X 12 2 Adriaan Fornerod, Leny Lips Tom Wolfskeel, Finley Rongen
13.15 U12 -1 meisjes K.T.C. X12 1 Sam Hoefsloot, Angelina Scalzo Igor Reffelttrath, Bora Ozgen
14.45 Dames 2 BV Amsterdam 2 Rianne Koldenhof, Ilse van der Geest Jill van Dijk Simone van der Laan 
14.45 U16 -1 BV Hoofddorp U16 3 Josephine Ottolander, Lize Zieltjens Ouders
16.30 Dames 1  BV Amsterdam 1 Bond Marieke de Raat, Laurien Teunis, Djuke Vaartjes
18.30 Heren 1, BEKER Almere Pioners Bond Lieke Schut, Ellen Bijl, Marianne Kuin
20.30 Heren 3 Landslake Lions 1 Danyel Veasey, Ruben van Scherpenberg Sven Burger, Mick Burger
20.30 Dames 3  K.T.C. 1 Lars van der Meer, Lars Leferink Joost Broekhof, Amauri de Best

 

Zaterdag 23 november

Tijd Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Tafel
14.00 U12 -1  WVGV X12 1 Daan Sneekes, Lieuwe Boersma Mauli Vlaming, Milo Weisbroth
14.00 U12 -2  BV Noordkop X12 2 Sam Laadstra, Cenk Elmas Bo Wouda, Henk van Essen
15.30 U22 -1 BV lisse U20 1 Kandrick Fieckert, Jasper Halewijn Niels Marijnen, Boris Lourenburg
15.30 U16 -2  BV Early bird U16 2 Tom Vrijenhoek, Imre van Sluis Dylan Passmann, Aramiz Ramires mentero
17.15 Heren 2  MSV/Zeemacht 2 Bond Vincent Smids, Teije Langelaan, Gijs Habets
17.15 U20 – 1 Landslake Lions U 22 2 Stijn Witteveen, Bo van der Meulen Huzaifa Dabbagh, Nick Groot
19.00 Heren 4  The Sea Devils 2 Pascal Smids, Marnix Sluiters Jeremy Lagerweij, Julian Bary
19.00 Heren 5 VBC Akrides 6 Mats Prenen, Koen Munk Erik Veldhuis, Bob Winnubst