Onze Gezellen Basketball is een club waar prestatie en gezelligheid samen gaan. De club bestaat al sinds 1969 en is onderdeel van de Omnivereniging Onze Gezellen Haarlem. Er spelen ongeveer 125 leden in 9 jeugdteams en 8 seniorenteams.

Scoren & Fluiten

Zaterdag 14 maart

TijdThuisteamUitteamScheidsrechterTafel
14:00U14 verplaatst naar 15:45
15:45 Onze Gezellen X14 1 MBCA Amstelveen X14 5 Imre van Sluis, Stijn Witteveen Niels Marijnen, Gijs Habets
15:45Onze Gezellen V12 1 Blue Stars X12 1Daan Mica, Boris LourenbergTom Vrijenhoek, Klaas Bloem
17:30Onze Gezellen MSE 4 VBC Akrides MSE 5Annemarie Bodaar, Leny LipsBram de Jong, Marieke de Raat
17:30Onze Gezellen M22 1Landslake Lions M22 2Aneglina Scalzo, Laurien teunisBo van de Meulen, Vincent Smids
19:15Onze Gezellen VSE 2 The Sea Devils VSE 1Erik van Noort, Erik GartJulian Bary, Aramiz Ramires Montero

Zaterdag 21 maart

TijdThuisteamUitteamScheidsrechterTafel
13:45Onze Gezellen M22 2 Break Out ’88 M20 1Pascal Smids, Koen MunkAdriaan Fornerod, Sam Hoefsloot
13:45Onze Gezellen X12 2BV Hoofddorp X12 4Boudewijn Fornerod, Frenk MeestersRaul Eijfferts, Sem Eitze
15:30Onze Gezellen M16 1 AMVJ-Amsterdam M16 1Stijn Witteveen, Daan SneekesHuzaifa Dabbagh, Gijs Habets
15:30Onze Gezellen X12 1Break Out ’88 X12 1Bo van der Meulen, Bram de JongTeije Langelaan, Vincent Smids
17:15vervallen heren 2
17:15Onze Gezellen M16 2Mapleleaves M16 1Lars van der Meer, Danyel VeaseyTaro Knol, Bora Ozgen
19:00Onze Gezellen MSE 1BV Amsterdam MSE 1BondKendrick Fiekert, Jasper halewijn, Marcix Sluiters
21:00Onze Gezellen MSE 3BC Triple Threat MSE 1 *Lars Leferink, Amauri de BestSven Burger, Joost Broekhof

Zondag 22 maart

TijdThuisteamUitteamScheidsrechterTafel
14:00Onze Gezellen VSE 2 *Flashing Heiloo VSE 1Lars van der Meer, Danyel VeaseySven Burger, Ruben van Scherpenberg
16:00Onze Gezellen MSE 1BV Groningen MSE 2bondMarieke de Raat, Angelina Scalzo, Djuke Vaartjes

Zaterdag 28 maart

TijdThuisteamUitteamScheidsrechterTafel
12:00Onze Gezellen X14 1 *BV Hoofddorp X14 2Bram de Jong, Bo van der MeulenVincent Smids, Teije Langelaan
12:00Onze Gezellen X12 3Derba X12 1Daan Sneekes, Stijn WitteveenGijs Habets, Huzaifa Dabbag
13:30Onze Gezellen M22 2 (VR)Windmills M20 2 *Tom Vrijenhoek, Imre van SluisBradely Voetman, Sam Wardenier
13:45Onze Gezellen V12 1 (VR)MBCA Amstelveen X12 3Aramiz Ramires Mentero, Niels marijnenLieuwe Boersma, Henk van Essen
15:15Onze Gezellen M22 1The Challengers M22 1 (VR)Jill van Dijk, Rianne KoldenhofBora Ozgen, Taro Knol
15:15Onze Gezellen M16 2BV Hoofddorp M16 3Simone van de Laan, Finley RongenTom Wolfskeel, Igor Reffelttrath
17:00Onze Gezellen VSE 1BC APOLLO Amsterdam VSE 1BondBo Wouda, Julian Bary, Jeremey Lagerweij
17:00Onze Gezellen M16 1 (VR)MBCA Amstelveen M16 4Boris Lourenburg, Klaas BloemDaan Langstraat, Cenk Elmas
19:00Onze Gezellen MSE 1VBC Akrides MSE 1BondJosephine Ottolander, Annemarie Speel, sam Hoefsloot
21:00Onze Gezellen MSE 4 **SV Christofoor MSE 1Ruben van Scherpenberg, Lars vand er MeerSven Burger, Joost Broekhof
21:00Onze Gezellen VSE 2 *MSV/Zeemacht VSE 1 *Danyel Veassey, Lasr LeferinkMick Burger, Amauri de Best

Zaterdag 4 april

TijdThuisteamUitteamScheidsrechterTafel
17:15Onze Gezellen MSE 3BV Hoofddorp MSE 2 volgtvolgt
19:00Onze Gezellen VSE 1Landslake Lions VSE 3bondTino Erk, Mark van Deursen. Mathijs van Dusschoten
21:00Onze Gezellen MSE 5 *Racing Beverwijk MSE 3 volgt volgt

zaterdag 11 april

TijdThuisteamUitteamScheidsrechterTafel
17:45Onze Gezellen VSE 2 *Volendam VSE 1Mark van Deursen, Ferd StekelenburgKevin Geestman, Allan Hazel
19:15Onze Gezellen MSE 5 *BC Schrobbelaar MSE 4Annemarie Bodaar, Laurien teunisLaura de Vries, Angelina Scalzo

zaterdag 18 april

TijdThuisteamUitteamScheidsrechterTafel
17:15Onze Gezellen VSE 2 *The Sea Devils VSE 2Fien de vries, marianne KuinLieke Schut, Nina Kools
19:00Onze Gezellen VSE 3Harlemlakers VSE 2Angelina Scalzo, leny LipsMariek de Raat,  Laura de Vries