Scoren & Fluiten

22 September 2018

Tijdstip Thuisteam Uitteam Scheidsrechters Tafel
12:00 U12 Mix 2 Hillegom’85 1 Bram de Jong, Bo van der Meulen Bradley Funcke, Gijs Habets
12:00 U12 Meisjes 1 VBC Akrides 1
13:15 U20 Jongens 1 Landslake Lions 1 Sten Jansen, Orlando Koomen  Jitze Pielage, Lieuwe Boersma
13:15 U20 Jongens 2 K.T.C. 1 Yowa Epskamp, Florian van der Gaarden Niels Marijnen, Tijn Roozen
15:00 U22 Jongens 1 SV Christofoor 1 Mark Asses, Sander de Jonge Boris Lourenburg, Rik Landwehr
15:00 U14 Jongens 1 Rebound ’84 1 Klaas Bloem, Dylan Passmann Teije Langelaan, Stein Verburg
17:00 Heren 1 Uitsmijters 1 Bond Mark Asses, Jesse Aussems, Mathijs van Dusschoten
19:15 Heren 3 BV Lisse 2 Rianne Koldenhof, Simone van der Laan Josephine Ottolander, Lisette Suidgeest
19:15 Heren 5 SV Christofoor 1 Annemarie Bodaar, Leny Lips Marieke de Raat, Laurien Teunis
21:00 Dames 1 LUSV Basketbal 1 Bond Allan Hazel, Ferd van Stekelenburg, Mark van Deursen
21:00 Dames 2 VBC Akrides 2 Michel Lindenborn, Bart Spek Tino Erk, Nanko Fulius

29 September 2018

Tijdstip Thuisteam Uitteam Scheidsrechters Tafel
12:30 U12 Meisjes 1 BC Flying Oost 2 Yowa Epskamp, Florian van der Gaarden Dylan van den Berg, Raul Eijfferts
13:45 U12 Mix 1 MBCA Amstelveen 4 Joen Pielage, Daan Mica Bora Ozgen, Igor Reffeltrath
13:45 U16 Jongens 1 BV Hoofddorp 2 Roy Nijssen, Eric van Noort Fynn Blommaert, Sem Eitze
15:30 U16 Jongens 2 WVGC 1 Bardo Bakker, Rob Belgers Boudewijn Fornerod, Sam Hoefsloot
15:30 Heren 2 Harlemlakers 3 Bond Arjan van Dijk, Erik Gart, Paul Hoefsloot
17:15 Heren 4 Volendam 2 Joost Broekhof, Tim Buskermolen Martijn Barnhoorn, Amauri de Best
17:15 Dames 3 Harlemlakers 1 Koen Munk, Jeroen van der Putten Pim Eijfferts, Kendrick Fiekert

6 Oktober 2018

Tijdstip Thuisteam Uitteam Scheidsrechters Tafel
14:45 U14 Mix 1 Flashing Heiloo 2 Remi Lips, Timo van der Meer Bob Winnubst
14:45 U12 Mix 2 SV Christofoor 2 Rick van der Peet, Lars van der Meer Merel de Haan, Sven Burger
16:45 Heren 1 BV Amsterdam 1 Bond Rianne Koldenhof, Simone van der Laan, Josephine Ottolander
19:00 Dames 1 BC Shooters 1 Bond Lars Leferink, Jesse Aussems, Mark Asses
19:00 Dames 2 Windmills 1 Mark van Deursen, Ruben van Scherpenberg Tino Erk, Nanko Filius
21:00 Heren 3 BC Triple Threat 2 Laurien Teunis, Laura de Vries Annemarie Bodaar, Marieke de Raat
21:00 Heren 5 BV Amsterdam 5 Angelina Scalzo, Djuke Vaartjes Leny Lips, Eline Vink

13 Oktober 2018

Tijdstip Thuisteam Uitteam Scheidsrechters Tafel
12:30 U12 Mix 1 De Hoppers 1 Rick Schelvis, Dylan Passmann Finley Rongen, Tom Wolfskeel
13:45 U16 Jongens 2 BV Hoofddorp 3 Tom Vrijenhoek, Imre van Sluis Adriaan Fornerod, Taro Knol
13:45 U12 Meisjes 1 The Sea Devils 1 Orlando Koomen, Sten Jansen Frenk Meester, Dylan van den Berg
15:30 Heren 4 BV Aalsmeer 2 Sanne Gloerich, Mariona Casas Fien de Vries, Victoria Ponche de la Vega
15:30 U16 Jongens 1 BV Spaarndam 1 Tijn Roozen, Jitze Pielage Fynn Blommaert, Sem Eitze
17:15 Dames 3 BV Aalsmeer 1 Roy Nijssen, Eric van Noort Hans Harmsen, Paul Hoefsloot